اعدام شیخ نمر برای عربستان سعودی تبعات فراوانی دارد

به گزارش صدای لر حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران خرم‌آبادی با بیان این نکته که اعدام شیخ نمر حرکت سیاسی خام و نامعقولی است و برای عربستان سعودی تبعات فراوانی دارد. وی اظهار داشت ایشان یکی از روحانیون شیعه و حق‌طلب است که تنها جرم آن دفاع از حقوق شیعیان بوده است.

همچنین ایشان فرمودند : آمریکا خود را کدخدای منطقه می‌داند و می‌خواهد در امور همه کشورها دخالت کند، اما امروز مردم دنیا انقلاب اسلامی ایران را با استکبارستیزی می‌شناسند، ولی آمریکا تلاش می‌کند تا این استکبارستیزی را کم‌رنگ کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: آمریکا بعد از توافق هسته‌ای تلاش کرد تا استکبارستیزی ایران را کم‌رنگ کند اما باید بداند که انقلاب اسلامی شعارش و روحیه مردم ایران استکبارستیزی است و تا زمانی که آمریکا دست از شیطنت بر ندارد، فریاد مرگ بر آمریکا طنین‌انداز است.

نماینده ولی‎فقیه در لرستان با اشاره به روز فرهنگ عمومی، گفت: متولیان و دستگاه‎های فرهنگی دو وظیفه سنگین اصلاح فرهنگ عمومی و مراقبت از نفوذ فرهنگی دشمن را برعهده دارند.

حجت الاسلام میر عمادی افزود: متولیان فرهنگی وظیفه دارند که به اصلاح فرهنگ عمومی جامعه پرداخته و نگذارند این فرهنگ دچار انحطاط شود.

همچنین در ارتباط با یوم الله ۱۳ آبان اظهار داشتند : امسال هم در راهپیمایی یوم‎الله ۱۳ آبان شعار مرگ بر آمریکا کوبنده‎تر و پرشورتر از همیشه طنین‎انداز است.

مهدی یاوری خبر نگار صدای لر

 

نوشته شده توسط admin در شنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰ ب٫ظ

دیدگاه