برنامه ریزی هدفمند خدمت رسانی بهتر را برای خانواده زندانیان فراهم می کند

محمد علی محمدی مدیر کل زندانهای لرستان در جلسه انجمن حمایت از خانواده زندانیان که با حضور دادستان و اعضای هیئت مدیره انجمن در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد ضمن اهمیت بر شمردن توجه به خانواده زندانیان گفت: برای ارتقاء سطح توانمندی خانواده ها باید برنامه های مناسب طراحی و برنامه ریزی هدفمند خدمت رسانی بهتر را برای خانواده زندانیان فراهم می کند.

محمدعلی محمدی در جلسه انجمن حمایت  از خانواده زندانیان که با حضور دادستان و اعضای هیئت مدیره انجمن  در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد ضمن اهمیت بر شمردن توجه به خانواده زندانیان گفت: برای  ارتقاء سطح توانمندی خانواده ها باید برنامه های مناسب طراحی و برنامه ریزی هدفمند خدمت رسانی بهتر را برای خانواده زندانیان فراهم می کند.

 وی افزود:برنامه ریزی در  حوزه هایی نظیر آموزش ، اشتغال ، حرفه آموزی ، فرهنگ و برخی دیگر از موارد که امکان بهره برداری بلند مدت از آنها در راستای توانمندسازی خانواده های زندانیان وجود دارد از برنامه های مهمی است که در صورت اجرایی شدن می تواند زمینه کاهش آسیب های اجتماعی خانواده زندانیان را فراهم نماید .

 

مدیرکل زندانهای لرستان همت جمعی را برای دستیابی به اهداف ذکر شده لازم دانسته و تصریح کرد : برای رسیدن به شرایط خوب اقتصادی مشارکت مقامات مرجع استان تأثیر بسزایی در حرکت مثبت این روند خواهد داشت .

 

در ادامه دادستان خرم آباد گفت : هرچقدر به خانواده زندانیان کمک شود به ایجاد و تثبیت امنیت در جامعه کمک شده است

 

سعید رازانی اظهار داشت : لازم است دست این قشر آسیب پذیر گرفته شود چرا که به شدت نیازمند حمایت و پوشش هستند .

رازانی گفت : از آنجاکه انجمنهای حمایت از زندانیان تشکیلاتی غیرانتفاعی و غیردولتی هستند لذا شایسته است نیکوکاران و خیرین نیز در برنامه های خیرخواهانه این تشکل حضور داشته باشند .

منبع:روابط عمومی زندانهای لرستان

نوشته شده توسط admin در سه شنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲:۴۳ ق٫ظ

دیدگاه