دانش آموزان لرستانی در ششمین جشنواره نوجوان سالم ۲مقام کشوری کسب کردند  

 

دانش آموزان لرستانی در ششمین جشنواره نوجوان سالم ۲مقام کشوری کسب کردند

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان  گفت: امین خدایی و امیر مهدی اشرف دانش آموزان دوره اول متوسطه در ششمین جشنواره نوجوان سالم که شهریور ماه سال جاری به میزبانی استان مازندران برگزار شد ، موفق به کسب رتبه کشوری شدند

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، فرید بهرامی با اعلام این خبر افزود : امین خدایی در رشته پوستر سازی و امیر مهدی اشرف هم در طرح مشارکت دانش آموزان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی ( تاسیس صندوق قرض الحسنه دانش آموزی ) موفق به کسب رتبه کشوری شدند .   وی تاکید کرد : اطلاع رسانی وآگاه سازی از طریق گروه همسالان با هدف نفی رفتارهای پرخطر، توانمند سازی، ظرفیت سازی وجلب مشارکت نوجوانان برای ترویج شیوه های زندگی سالم، و ایجاد مصونیت اخلاقی و روانی در دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی از جمله اهداف این جشنواره است.

بهرامی اضافه کرد : جشنواره نوجوان سالم  در بخش دانش آموزی با ۸ محور شامل مقاله نویسی، عکاسی، فیلم کوتاه، نقاشی و روزنامه دیواری، ایده پردازی، نرم افزار چند رسانه ای وانشاء نویسی با شرکت بیش از  ۱۰ هزار دانش آموز برگزار شد .

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی  آموزش و پرورش لرستان هم  گفت : ۲هزار اثر از دانش آموزان  به مرحله استانی راه یافت که از این میزان ۳۳اثر  به عنوان آثار  منتخب استان به مرحله کشوری راه پیدا کرد که در نهایت ۲اثر موفق به کسب رنبه کشوری شد.

هوشنگ رادسری  موضوعات جشنواره را شامل شیوه های زندگی سالم وعاری از مصرف مواد مخدر و روان گردانها، پیشگیری از استعمال دخانیات و رفتارهای پرخطر، پیشگیری از آسیب های غیر عمدی وخشونت، سلامت روان ونشاط اجتماعی عنوان کرد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۷ ب٫ظ

دیدگاه