ساخت ۸ مرکز بهداشت در سطح شهرستان چگنی/ تحول کم سابقه حوزه سلامت مردم  

ساخت ۸ مرکز بهداشت در سطح شهرستان چگنی/ تحول کم سابقه حوزه سلامت مردم


استان‌ها > لرستان – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دوره چگنی در گفتگوی اختصاصی با خبرآنلاین خبر داد: ۵۵ مرکز بهداشتی در سطح شهرستان وجود دارد که شامل ۴۳ خانه بهداشت، ۵ مرکز شبانه روزی و ۴ پایگاه فوریت های پزشکی هستند که ۱۶ مورد از این مراکز در زمان در زمان دولت تدبیر و امید و در راستای تحقق طرح تحول سلامت با پیگیری های رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان ساخته شده و یا در حال احداث است.

 

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمد ناصری افزود: از ۱۶ مرکز مذکور ۸ خانه بهداشت نیز در حال ساخت است و به یاری خداوند متعال تا پایان سالجاری افتتاح خواهند شد.

دکتر ناصری ادامه داد: ساختمان ستاد شبکه بهداشت شهرستان چگنی که در شهر دوره چگنی در حال ساخت است،شامل چهار طبقه می باشد:طبقه اول درمانگاه سراب دوره، طبقه دوم آزمایشگاه مرکزی و سوم و چهار شامل ساختمان ستاد هستند.

وی در ادامه تاکید کرد: تا پیش از این اصلا دندانپزشکی در شهرستان دوره چگنی وجود نداشت!و وضعیت بهداشت درمان در قیاس با پیش از دولت تدبیر و امید اختلاف زیادی داشته که با توجه به نظرخواهی مردم و خدمات ارائه شده، پیشرفت حوزه خدمات درمان در شهرستان چگنی واقعا چشمگیر است.

دکتر ناصری اظهار کرد: سه دندانپزشک در صبح و عصر با احتساب نرخ هزینه دولتی آماده خدمت رسانی به مردم کم بضاعت این منطقه هستند و همین مساله تا حدود زیادی توانسته پاسخگوی نیاز مردم این شهرستان باشد

 

عکس/ کریم فولادوند

 

نوشته شده توسط admin در پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۹ ب٫ظ

دیدگاه